אירופלקס
צור קשר:
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2308601

מיטה מתכווננת Lucia

חוות דעת - מיטה מתכווננת Lucia
5 חוות דעת
לצפייה במוצר
 • avatar
  אסףלקוח אירופלקס מאומת
  חולון
  נכתב ב- 10-01-2021
  חברת אירופלקס פי 2 בתחום
  המיטה בסדר גמור.כרית לא מה שציפיתי קשה מידי.המזרן קצת קשה, לאט לאט מתרכך.הצוות היה בסדר גמור. שירות טוב.הייתי ממליץ, אתם פי 2 מהמתחרים בתחום
 • avatar
  אורנה פלקוח אירופלקס מאומת
  יבנה
  נכתב ב- 02-11-2020
  ישנים טוב
  אני מרוצה מהמיטות שרכשתי המזרנים נוחים ואנחנו ישנים טובבהתחלה היו לי קצת כאבי גב אבל כנראה שפשוט הייתי צריכה להתרגל ועכשיו התרגלתי וגם הכיוונון במיטה נוח.
 • avatar
  עדה ילקוח אירופלקס מאומת
  רעננה
  נכתב ב- 29-10-2020
  אני ישנה יותר טוב
  כשרכשתי את המיטה המזרן הראשון היה לי רך והחלפתי אותו למזרן יותר קשיח בלי בעיה, התחשבו בי והשירות היה מצויין .עכשיו המזרן יותר נוח לי אני ישנה יותר טוב והמיטה היא מיטה מתכווננת וזה שימושי ונוח לי .
 • avatar
  גולדברג רוויטללקוח אירופלקס מאומת
  מודיעין-מכבים-רעות
  נכתב ב- 03-09-2020
  ישנים טוב יותר בלילה
  אני מאוד מרוצה מהמיטה ומהמזרן.הכל 100% !הכיוונון מצויין, המנגנון מצויין המזרן ממש נוח ומרגישים שאיכות השינה שלנו השתפרה מאוד..המגן מזרן בסדר גמור, רכשנו אותו בשביל לשמור על המזרן,לאחר הכביסות האיכות של המגן לא משתנה היא נאשרת אותו דבר, המגן לא מחליק ולא יוצא מהמזרן הכל פיקס.השירות מהסניף היה מעולה, דוד היה מאוד נחמד כל מה שהוא התחייב אליו באמת קרה המיטה הגיע בזמן,כל הודעה ששלחנו לו בווטסאפ הוא ענה לנו, לא רדפנו אחריו, בדיוק כמו שביקשנו. שירות מצוין.שירות ההובלה וההרבה גם היה בסדר גמור הבחורים הגיעו עשו את זה מאוד מהר, נקי, פינו הכל בעצמם פשוט עבודה מקצועית.אני ממליצהל כל האנשים בחום ועם הרבה פירגון.
 • avatar
  אנונימילקוח אירופלקס מאומת
  רחובות
  נכתב ב- 25-01-2021
  המזרנים טובים.
  המזרנים טובים. נוח לנו.הכריות פחות.הסדנים ממש טובים, איכות גבוהה, הם מגנים על המזרן.גם השירות היה יוצא דופן.רק קצת התעכבה לנו האספקה.ממליצה להרבה, גם אחותי רכשה אחרי. המיטה מתכווננת בשביל הילד, הוא משתמש איתה, אבל אחד המנועים לא עובד כמו שצריך.