אירופלקס
צור קשר:
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2308601

מיטה מתכווננת Arizona

חוות דעת - מיטה מתכווננת Arizona
17 חוות דעת
לצפייה במוצר
 • avatar
  יסמין מלקוח אירופלקס מאומת
  באקה אל גרביה
  נכתב ב- 25-10-2020
  איכות ושירות מצוינים
  אנחנו מרוצים הממיטה שרכשנו, היא מאוד נוחה וכמוה גם המזרן. אנחנו ישנים יותר טוב וקמים בכיף וגם הכוונון שימושי לנו. רכשנו גם כריות והן מאוד נעימות לנו. היחס והשירות היו מעולים.
 • avatar
  חיים חלקוח אירופלקס מאומת
  כפר ורדים
  נכתב ב- 18-10-2020
  מיטה נוחה ומרווחת
  אני מרוצה מאוד מהמיטה שרכשתי מכם, המיטה נוחה וגדולה, המזרנים עזרו לי לשיפור השינה ואני קם יותר בכיף.הכוונון פחות שימושי לי, גם הסדינים והסדין מגן שרכשתי שומרים ונשמרים היטב.
 • avatar
  איציק חניהלקוח אירופלקס מאומת
  באר שבע
  נכתב ב- 18-08-2020
  כול מי שנכנס לחדר מתלהב
  רכשתי מיטה, שמיכה , מגן וכריות הכול באמת מעולה המוצר יפה חבל על הזמן, איכותי,כול מי שנכנס לחדר אומר אומר לי איזה יופי , גם המעצבת שיש לנו מאוד אוהבת את המוצרים אומרת שהם ממש יפים .אישתי מבסוטה על המזרן שרכשנו , אבל לי הוא לא נוח מרגיש לי קשיח מידי.חווית הקניה הייתה לי טובה, גם בסניף בחורים מקסימים ומנהל הסניף גם מקסים . השירות פשוט מעולה.
 • avatar
  שבתאי יוחנןלקוח אירופלקס מאומת
  באר שבע
  נכתב ב- 29-07-2020
  סוף סוף ישן כמו בן אדם , שווה כל שקל!
  אני לקוח מאוד מרוצה ואני אחלק את זהה . היחס מצוין .זמן אספקה : היה ארוך .היחס בחנות : פשוט פנטסטי וסופר מקצועי אין מילים , הרגשתי שאני נמצא בחברה מאוד איכותית ומרגישים את היוקרה . ולגבי המוצר , אין ספק שהיום אני ישן כמו בן אדם ושילמתי הרבה כסף וכל הרכישה שלי שווה כל שקל ושקל .אין לי מילים מרוב שאני כ"כ מרוצה .
 • avatar
  אורלי תלקוח אירופלקס מאומת
  עומר
  נכתב ב- 24-02-2021
  הקנייה הכי טובה שלי בחיים!
  מרוצה מאוד, מאוד! גם מהמיטה,וגם מהשירות, השירות בטלפון והשירות בחנות.אפי בחור מקסים! המזרן מעולה! אין יותר כאבי צוואר.הקנייה הכי טובה שלי בחיים!מיטה מדהימה, מתכווננת משרתת אותי בעיקר לקריאה,יותר נוח בישיבה, ולהרים את החלק של הרגלייםכשיש לי כאבי רגליים. יוצא מן הכלל! שמיכה טובה וממחממת. זוכרת הכול לחיוב!
טען עוד