אירופלקס
צור קשר:
צור קשר
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2308601

מיטה זוגית GLOW

ביקורות - מיטה זוגית GLOW
3 ביקורות
לצפייה במוצר
 • avatar
  בן שני ובנילקוח אירופלקס מאומת
  קריית אתא
  נכתב ב- 13-10-2020
  אנחנו מרוצים מאוד
  אנחנו מרוצים מאוד המיטה אחלה והמזרן נוח מאוד.אנחנו קמים בכיף והוא שיפר לנו את איכות השינה. השירות שקיבלנו מהסניף ומההובלה מעולה. במיוחד מסניף קרית אתא מרונית היא הייתה מעולה ואני ממליץ לכל מי ששואל אני כבר יודע על שניים שרכשו את מאירופלקס בעקבות ההמלצה שלי.
 • avatar
  נווה צוברילקוח אירופלקס מאומת
  רחובות
  נכתב ב- 01-09-2020
  השירות של החברה מדהים, אני מרוצה מאוד מהחברה ומהמוצרים
  אני מאוד מרוצה מהמוצרים שרכשתי מאירופלקס.אני מרוצה מהמיטה וגם מהמזרן.השירות מהסניף היה נהדר, השירות של החברה גם מדהים, אין מילים. ממליץ.
 • avatar
  גן קרןלקוח אירופלקס מאומת
  גבעת שמואל
  נכתב ב- 29-07-2020
  הלילה שלי נהפך לחלום ממש , ללילה חלומי.
  אני כל כך מרוצה , שאני לא מפסיקה לדבר על החברה שלכם. אלה מהסניף בעיני צריכה להיות המנהלת , היא נתנה שירות אמין , בזכותה קניתי עוד שתי מיטות , אני ישבתי על הספה של אירופלקס בחנות וזה גרם לי חשק לקנות אותה,אני מתכוונת להחליף עכשיו ספה וישר אלך לרכוש אצלכם.היו לי כאבי גב מטורפים והמזרנים שרכשתי מאירופלקס פשוט העלימו אותם, המיטות ממש איכותיות וטובות,שיפרו את איכות השינה שלי בצורה משמעותית, זה ממש עולם אחר, ושווה כל שקל!! הלילה שלי נהפך לחלום ממש , ללילה חלומי.הבן שלי גם יתלונן על כאבי גב מהמזרן הישן שהיה לו, ועכשיו הוא ישן כמו תינוק , ממש כיף לו.השירות שנתנו לנו באמת שירות טוב זה לא מובן מאליו!! המובילים היו מדהימים!!!אם שואלים אותי על חברה אני תמיד ממליצה , שילכו לסניף לרכוש , יש לאירופלקס מוצרים מדהימים המובילים היו מדהימים!! המגן שרכשתי גם מעולה , מתלבש טוב על המזרן , אין לו ריח , הוא איכותי ממש!!אני מאוד מאוד מרוצה מהכל